ساخت وبلاگ خرید هاست تایپیست - طراحی وب سایت - کامپیوتر کمک نمونه سوال امتحانی موبر سان دپیل لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
مزیت استفاده از بخاری برقی

مزیت استفاده از بخاری برقی

مزیت های استفاده از یک بخاری برقی

بخاری های برقی موجود در بازار بسیار کم مصرف تر و بهتر از بخاری های گازی میباشد بهتر است با کم مصرف ترین بخاری های موجود در بازار و کارایی آن بیشتر آشنا شوید از مزایای کم مصرف ترین بخاری به جلوگیری از هدررفت انرژی و قابل حمل بودن آن میتوان اشاره کرد امروز میخواهیم شما را با خصوصیات بخاری تابشی که خود نوعی بخاری برقی میباشد بیشتر آشنا کنیم.

همانطور که از نام آن پیداست در این بخاری گرما در درواقع تابش گرم ایجاد شده توسط لامپ و یا المنت دستگاه می باشد. در بخاری تابشی گرما از یک سطح گرم ( المنت) به یک سطح سرد ( محیط و یا انسان) توسط نیروی تابشی منتقل می شود.

در این نوع بخاری از المنت با لامپ هالوژن و یا کوارتز مقاوم در برابر گرما استفاده می شود در بخاری تابشی معمولا از چندین لامپ و یا المنت استفاده می شود و معمولا یک سطح بازتابنده در بخش پشتی المنت ها قرار داده می شود تا بخشی از تابش که در سمت دستگاه است نیز به سمت محیط تابیده شود.

بخاری تابشی

+ نوشته شده در سه شنبه 21 شهريور 1396ساعت 9:46 توسط بهار | | تعداد بازدید : 21